MENU

III PASAULES ČEMPIONĀTS MAS-RESLINGĀ

Šī gada 22.-26. Novembrī Jakutijas galvaspilsētā Jakutskā norisinājās III Pasaules čempionāts mas-reslingā. Latviju šajās sacesībās pārstāvēt devās 8 atlētu komanda un 2 pārstāvji.

Lai gan Latvijas komandai diemžēl nevienu medaļu pārvest mājās neizdevās,cīņasspars, gūtā pieredze un emocijas ir neatsveramas. Sacensībās komandu atlēti cīnījās arī par komandu vērtējuma punktiem. Pirmais Latvijas komandai punktus izcīnīja Arturs Zolotihs, svara kategorijā līdz 90kg, uzvarot Pakistānas sportistu. Kā otrais no Latvijas punktus komandai izcīnīja Andrejs Kudrjavcevs, kategorijā līdz 80kg, uzvarot Ēģiptes sportistu. Tajā pašā svara kategorijā Arnis Rukmanis pievarēja ASV atlētu un izcīnīja komandas punktus. Sacensību izlozes rezultātā Latvijas komandas atlētiem nācās cīnīties arī savā starpā, rezultātā Andrejs Kudrjavcevs izrādījās spēcīgāks par Arni Rukmani.

Tomēr šis gads un III Pasaules čempionāts ir vēsturisks un ļoti nozīmīgs Latvijas komandai un Latvijas Masreslinga Federācijai, ar vienbalsīgu kongresa lēmumu, LMF tika uzņemta Starptautiskajā Masreslinga Federācijā (International Mas-wrestling Federation). Tas ir ļoti būtisks notikums, kas paver iespējas plašāk attīstīt šo sporta veidu, organizēt ne tikai valsts mēroga, bet arī starptautiska mēroga sacensības un čempionātus.

Latvijas komanda, apmierināta ar paveikto, nu ir atgriezusies mājās, lai turpinātu trenēties un gatavotos jauniem izaicinājumiem. Komanda izsaka pateicību par atbalstu gan pirms čempionāta, gan visu čempionāta laiku Voluntieris.lv, Arkan sport, Par Sportisku Sabiedrību / За Спортивное ОбществоErvitex SIALIVE RīGA . 

1

 3    4

2

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Log in