MENU

Eiropas čempionāts masrestlingā vīriešu un sieviešu grupās absolūtajā svara kategorijā

2019. gada 26. maijā Atpūtas centrā ''Lido'' Krasta ielā, Rīgā norisinājās Eiropas čempionāts masrestlingā vīriešu un sieviešu grupās absolūtajā svara kategorijā. 

Šajā dienā masrestlings apvienoja sportistus no Bulgārijas, Dānijas, Igaunijas, Somijas, Ungārijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas, Slovākijas, Ukrainas un, protams, Latvijas. Šo Eiropas valstu dēli un meitas iznāca arēnā, lai sportiskās cīņā iegūtu stiprākā, izturīgākā un gudrākā sportista titulu šajā jaunajā, arvien lielāku popularitāti gūstošajā sporta veidā.  

Temperamentīgā vietējā publika palīdzējā Latvijas sportistiem nodemonstrēt patiešām lielisku sniegumu. Rezultātā Maksims Popovs un Jolanta Sviķe izcīnīja bronzas medaļas. Trešo vietu ar viņiem dalīja Peters Puha no Slovākijas un Svetlana Tihonova no Krievijas. Sudraba medaļas vīriešu grupā izcīnīja Oļegs Silka (Ukraina), sieviešu - Vanessa Davida (Ungārija).
Par čempionāta triumfatoriem kļuva tituliem visbagātākais masrestleris Viktors Koļibabčuks no Krievijas un pašreizējā pasaules čempione masrestlingā Anīna Vāranmā no Somijas.

Atstāt komentāru

Pārliecinietes, ka esat ievadījis nepieciešamo informāciju laukos, kur norādīts (*). HTML kods nav atļauts.

Log in